Oferta

Posiadamy do stałej dyspozycji naczepy uniwersalne z plandekami o długości 13,6 m, szerokości 2,48 m i wysokości 2,82 m. Dysponujemy tzw. Megami o wysokości 3 m wewnątrz, jak również naczepy do przewozu ładunków dłużycowych w ilości 25 sztuk. W naszym posiadaniu znajduje się również 20 naczep typu wanna.

Przewozimy ładunki o wadze od 10 kg do 25 ton oraz ponadgabarytowe, samochodami o ładowności od 1,5 t do 25 ton.

Organizujemy również przewóz ładunków drobnicowych. Ponadto posiadamy do dyspozycji Coilmuldy w ilości 6 sztuk i samochody odkryte z burtami w ilości 10 sztuk.

W przewozach kolejowych obsługujemy towary sypkie, chemiczne oraz wyroby stalowe zarówno w przewozach całopociągowych, grupach wagonów jak i w pojedynczych wagonach.

Z naszych usług korzystają zarówno duże firmy, jak i niewielkie zakłady produkcyjne i handlowe. Obsługujemy takie kierunki jak: Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Węgry, Czechy, Austria, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina. Znaczną część usług świadczymy na terenie kraju. Wszystkie wymienione kierunki obsługujemy logistycznie transportem kolejowym i samochodowym wykorzystując również magazyny czy przeładunki.

[Rozmiar: 3068 bajtów]
Copyright © by Inter World Logistics. All right reserved. Strona zgodna ze standardami w3c. KODER